Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Zeytinci Olivera Resort Hotel zeytinci otel resort sarımsaklı resepsiyon hizmetizeytinci olivera resort plaj denizzeytinci olivera iki kişilik yatak odasısarımsaklı hotel olivera lobi bekleme salonuotel zeytinci resort olivera kafeteryaolivera resort üç kişilik yatak odasıolivera resort hotel açık hava yemek salonuolivera otel açık büfe yemek salonuolivera hotel resort üç kişi aile odasıhotel zeytinci olivera bar servisi

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

4 Yıldızlı Otel

Kapasite

90 Oda 190 Yatak

Zeytinci Olivera Resort Hotel

Tatile gitme kararı aldınız ve bir otel seçtiniz. Otele gidince girişinizi yaptıktan sonra, tatilin son gününe kadar otelden dışarıya çıkmak istemeyen kişilerden misiniz? O halde Sarımsaklı mevkiine yakın tercih edilebilecek, geniş imkanları ve çeşitli aktiviteleri ile Zeytinci Olivera Resort Hotel sizin yeriniz diyebiliriz.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelZafer Motel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Zeytinci Olivera Resort Hotel Oda Özellikleri

Otelde aile, standart ve üç yataklı olmak üzere üç çeşit oda vardır. Aile odasının standart odadan ayrılan tek yanı metre kare olarak büyük olması ve fazla yatak sayısına sahip olmasıdır. Standart odanın metre kare ölçüsü 22 iken üç yataklı odanın genişliği 30 metre karedir. Oda temizliği her gün yapılmaktadır ve hemen her odada balkon bulunur. Balkonunuzdan Kazdağı esintilerini iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.

Zeytinci Olivera HotelAktiviteler

Otelde özellikle çocuklar için tasarlanmış olan oyun salonları, hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden filmlerin gösterime girdiği sinema salonu mevcuttur. Aktivitelerin bir çoğu otelin geniş dış bahçesinde yapılır, hem çocuklar için hem de büyükler için ayrı havuz olanakları mevcuttur. Ayrıca bebek bakıcılık servisi de otel tarafından ücretli verilen hizmetler arasındadır.

Zeytinci Olivera Otel Yeme- İçme

Otelde alkollü ve alkolsüz içecek satışları yapılır, bir adet büyük ana restorana sahiptir. Günde üç öğün açık büfe yemek servisi yapılır, öğle yemeği vermeyen diğer Ayvalık Otelleri ile bu noktada ayrılır. Otelin ek aktivitelerinden ve yemek saatlerinden arda kalan vakitte ziyaretçilerin büyük bir bölümü Cafe Olivera’da vaktini geçirmektedir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Zeytinci Olivera Resort Hotel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?