Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Zafer Motel zafer pansiyon deniz manzarasızafer motel üç kişilik aile odasızafer motel geniş teras manzaralısarımsaklı pansiyon zafer çay bahçesisarımsaklı otel zafer büyük yemek salonu açık havapansiyon zafer dört kişilik geniş yatak odası

Puanlama

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Motel

Kapasite

45 Oda 120 Yatak

Zafer Motel

Sarımsaklı civarında otogara 2 dakikalık bir mesafe ile en yakın oteldir. Yol yorgunluğu ile ilçeye gelen misafirlerin uğrak yeridir. Akçay, Cunda, Edremit`e oldukça yakındır ve bu beldelerden de ziyaretçi çeker. Otel yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapar ancak eğer seçiminiz uzun soluklu bir tatilden yanaysa Zafer Motel`in imkanları diğer Ayvalık otellerine göre oldukça kısıtlıdır. Motelin toplamda 45 odası bulunur ve çeşitlerine göre iki, üç ve dört kişilik odalardır. Oda içlerinde oturma koltuğu yoktur, pansiyon tipi dizayn edilmiştir. Otel oldukça sade bir tasarıma sahiptir, ziyaretçi akınına uğramadığı için nezihtir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelYılmaz Motel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz
Sibel mercimek ()
18:27, 20 Mayıs 2018

Aile yeri konumu hizmeti çok güzel . Sarımsaklıya geleceklere tavsiye ediyorum .

Zafer Motel Deniz – Plaj ve Otopark

Zafer Motel konumu itibariyle plaja 20 metre uzaklıktadır ve aracı ile gelecek ziyaretçiler için otopark hizmeti mevcuttur. Otelin denizinden çok geniş bahçesi dikkat çekmektedir. 150-200 kişiyi ağırlayabilecek kadar büyük bir bahçeye sahip olan Zafer Motelde dilerseniz yemek öğünlerinizi bu geniş bahçede yiyebilirsiniz.

Zafer Pansiyon Yeme – İçme

Otelde sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri servisi vardır ve bu iki öğün de ücretsizdir. Öğle öğünü için otelin kafesinden ücretli atıştırmalıklar alabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Zafer Motel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?