Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Yılmaz Motel yılmaz motel klimalı yatak odasıyılmaz motel iki kişilik yatak odasıyılmaz motel aile odasıYılmaz hotel çift yatağı odasısarımsaklı otel yılmaz aile odasıotel yılmaz sarımsalı çift odası plastik sandalyemotel yılmaz yan yana yatak odası

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Motel

Kapasite

30 Oda 72 Yatak

Yılmaz Motel

Ayvalık’ın gözde otellerinden olan Yılmaz Motel, küçük bir aile işletmesi olarak karşımıza çıkıyor. Mavi bayraklı bir denize sahip olan Yılmaz Motel ayrıca temizlik konusundaki hassasiyeti ile adeta göz dolduruyor. Mavi bayraklı denizler Türkiye’nin özellikle Ege kesimlerindeki denizlere denir. Temizliği, rengi bakımından geçer not alan her deniz mavi bayraklı olmaya hak kazanır.

Otel içinde toplamda 30 adet oda bulunuyor ve odalar tek kişilik, iki kişilik ya da aile odaları şeklinde gruplara ayrılıyor.

Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelUmut Apart Otel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Çocuklar İçin Geniş İmkanlar

Araç park yerlerinden uzakta çocuklar için tasarlanmış güvenli ve geniş bir oyun alanı bulunduran Yılmaz Motel, girer girmez derinleşmeyen denizi ile çocuklarınızın suyun tadını çıkarmasına olanak sağlıyor. Her akşamüstü ücretsiz bir şekilde çocuklara ikram edilen kek veya hamur işleri ile oyundan yorulan çocukların karınlarını doyurmalarını sağlıyor. 0-6 yaş aralığındaki çocuklar ücret alınmıyor, 7-12 yaş arası çocuklar için ise %50’lik bir indirim yapılıyor. Siz tatilinizin keyfini çıkarın diye dilerseniz ücretli bakıcılar veriliyor ve istediğiniz saat kadar çocuklarınıza bakıyor.

Uluslar Arası Faaliyetler

Otel her sene dünyadan ve Türkiye’nin her yerinden yerli ve yabancı turist çektiği için otelde resepsiyon kısmında Almanca ve İngilizce konuşan görevliler bulunuyor. Dilerseniz bu görevliler odanıza kadar size eşlik ediyor, odayı tanıtabiliyor.

Faaliyetler

Otelden yürüme mesafesi uzaklıktaki yerlerden tekneler kalkıyor, yörenin diğer limanlarını tanıtıcı geziler yapılabiliyor. Yaz aylarında fiyat politikalarında indirime giden Yılmaz Motel, Balıkesir, Edremit, Cunda gibi mevkilerden de ziyaretçi çekiyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Yılmaz Motel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?