Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Umut Apart Otel umut pansiyon çift yatak odasıUmut apart otel çift yatak odasıumut apart aile yatak odasısarımsaklı apart umut mutfaklı oturma odasıpansiyon umut sarımsaklı resepsiyon hizmetiotel apart umut banyo duşa kabinapart umut otel oturma odasıapart otel umut iki kişi yatak odası

Puanlama

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Apart

Kapasite

20 Oda 56 Yatak

Umut Apart Otel

Denizle arasında 30 metre bulunan Umut Apart birçok Ayvalık Oteli`ne göre oldukça kısa bir mesafede yer alıyor. Bu anlamda tatile deniz odaklı gelenler için ideal otel statüsüne ulaşıyor. Kazdağları`ndan esintileri hissedeceğiniz tatilde daha çok mevcut ili ve ilçeyi gezme odaklı geldiyseniz Umut Apart tam sizlik!
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelŞenocak Motel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Umut Apart Odalar Hakkında

Daha çok pansiyon tipi odaları bulunan Umut Apart, tek kişilik, iki kişilik ve yaygın olarak üç kişilik oda seçeneklerini müşterilere sunuyor. Lüks tatilden ziyade uygun fiyatlı bir tatil mekanı arayanlar için ideal yer olan Umut Apart’ın her odasında balon bulunuyor. Toplamda 20 adet odası bulunan Umut Apart da bu odalardan 10 tanesi apart oda olma özelliğine sahiptir.

Umut Pansiyon Deniz Ve Plaj

Ünlü Sarımsaklı Plajıyla arasında 30 metrelik bir mesafe bulunduran Umut Pansiyon’un çevresindeki birçok plaj ödüllü ve mavi bayraklıdır. Deniz boy seviyesi hızlıca derinleşmez, çocuklar için uygun ölçüler birkaç metre mesafe boyunca devam eder. Denizlerin iskele kısımlarında günün belli saatlerinde tekne turları düzenlenir, bu tekne turları Edremit, Güre, Cunda gibi yerleri tanıtıcı faaliyetlerdir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Umut Apart Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?