Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Şenocak Motel şenocak motel kafeterya bahçeşenocak motel aile yatak odasıŞenocak hotel mutfaklı yatak odasısarımsaklı motel şenocak banyo klozetOtel şenocak açıkhava kafeteryamotel şenocak çift yatak odası

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Motel

Kapasite

17 Oda 45 Yatak

Şenocak Motel

Ayvalık Mevkii’nde Sarımsaklı’ya yakın bir yerde bulunan Şenocak Motel, çevre beldelerden olan Balıkesir, Güre, Cunda gibi yerlerden de misafir çekiyor. Otel oldukça küçük ve toplamda 17 adet odası var. Bu da bir gecede maksimum 50-60 kişiyi ağırlama imkanı sunuyor, hal böyle olunca otel oldukça sakin bir ortama sahip oluyor. Sabah kahvaltıları ücretsiz bir şekilde otel tarafından karşılanıyor, mutfaklı odalarda yemek pişirme serbest bir şekilde yapılıyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Şenocak Motel Oda Çeşitleri

Oda çeşitleri bakımından zenginlik gösteren Şenocak Motelde mutfaklı oda, balkonlu oda, aile odası gibi seçenekler mevcut. Şayet uzun soluklu bir tatil planınız varsa ve bunun için Şenocak Motel’i seçtiyseniz elbette mutfağa sıkça ihtiyaç duyacaksınız. Hem mutfaklı hem de balkonlu oda seçenekleri ile evinizde hissettirecek bir tatil için doğru yerdesiniz! Mutfaklı odaların içinde buzdolabı, ocak ve gerekli tabak, çatal mevcuttur, ve kullanmak ücretsizdir.

Şenoca Otel İndirim Seçenekleri

Otelde 0-6 yaş aralığındaki çocuklardan ücret talep edilmez, 10 yaşına kadar ki çocuklar için indirim politikası uygulanır. Ailece veya kafile olarak tatile gelineceği belirtildiği takdirde rezervasyon sırasında yine çeşitli fiyat düzenlemeleri faturaya yansıtılacaktır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Şenocak Motel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?