Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Sarımsaklı Royal Otel sarımsaklı royal otel iki kişilik yatak odasısarımsaklı royal otel aile yatak odasısarımsaklı royal hotel yatak ve oturma odasıroyal otel resepsiyon hizmetiotel royal üç kişilik yatak odasıotel royal sarımsaklı açık hava kafeteryahotel royal banyo klozet

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

45 Oda 200 Yatak

Sarımsaklı Royal Otel

Sarımsaklı merkezde hizmet veren Sarımsaklı Royal Otel, Güre, Edremit, Balıkesir, Küçükkuyu, Sarımsaklı, Cunda gibi beldelere oldukça yakındır ve her sene bu turistik yerlerden ziyaretçi akınına uğramaktadır. Otelin 45 adet suit odası vardır ve bu odaların arttırılabilen yatak kapasitesi haricinde 200 kişilik misafir ağırlama hacmi vardır. Oda içerisinde oturma grubu ve klima vardır, mini barı kullanmak ücretlidir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelOlcay Otel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Plaj ve Deniz

Sarımsaklı Royal Otel’de ziyaretçilerin kullanımına açık özel bir plaj bulunur ve plajdaki şemsiye, şezlong tamamen ücretsizdir, kiralama gerektirmez. Denize yakın konumda bulunan Ayvalık Otellerinin birçoğunda olduğu gibi Royal Otelde de hava şartlarına bağlı olarak tekne turları düzenlenmektedir. Odanızın camından baktığınızda denizi görebilirsiniz. Ayrıca Sarımsaklı Royal Otel Ayvalık Otellerinde kıyı ile arasında yol bulunmayan plaja sahip tek oteldir.

Yeme- İçme Olanakları

Özellikle Girit mutfağından esintileri bulacağınız Sarımsaklı Royal Otel’de diğer dünya mutfaklarının meşhur tariflerini tadabilirsiniz. Mevsim şartları uygun olduğu takdirde yemekler dışarıda ikram edilir, açık büfe tarzı yemek sunumu kullanılır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretsiz, öğle aralarındaki atıştırmalıklar ücretlidir.

Çocuklar İçin Ekstralar

Otel içerisinde hemen her akşam aile ve çocuklar için düzenlenen etkinlikler vardır ve bu etkinliklerin tarih ve saatlerini asansör ilan panosundan, koridor duyuru kısımlarından öğrenebilirsiniz. Ayrıca 0-6 yaş arası çocuklar için ücret talep edilmez, 6-12 yaş arası çocuklar için otelde %50’lik bir indirim uygulanır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Sarımsaklı Royal Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?