Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Özak Hotel sayfa_resim-(4)sarımsaklı özak hotel aile odasısarımsaklı otel özak açık büfe servisiözak hotel duşa kabin banyohotel özak deniz ve plajHotel özak çift odasıhotel özak bar servisi

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

28 Oda 60 Yatak

Özak Hotel

Özak Hotel, Sarımsaklı mevkiinde konumlanıp sahilde kurulu olan bir oteldir. Ege denizinin eşsiz esintisini konuklarıyla birlikte karşılayan otel, huzurlu ve konforlu bir tatil arayışı içinde olanları bekliyor. Geniş çimen arazisine sahip otel, bu noktada masalarla konuklarını dinlenmek için en güzel alana davet ediyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelToka Otel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Sarımsaklı Özak Hotel Oda Özellikleri

Özak Hotel, toplamda 28 oda, 2 suit ile 60 kişilik yatak kapasitesine sahiptir. Odalar deniz manzaralı olup her odada direkt telefon, duş, tuvalet, saç kurutma makinesi, balkon, 24 saat oda servisi, televizyon, müzik yayını, merkezi ısıtma ve split klimaya sahiptir.

Özak Otel Ne Yenir Ne İçilir?

Özak Otel bünyesinde 2 adet restoran bulunmaktadır. Kapalı restoran 60 kişilik kapasiteye sahip olup, açık restoran 200 kişilik kapasiteye sahiptir. Otelin kahvaltı salonunun kapasitesi ise 200 kişiliktir. Ayrıca atıştırmalık sevenler için otelde snack bar bulunmaktadır. 2 Adette normal bar bulunuyor.

Özak Hotel Servisleri

Özak Hotel bünyesinde her ihtimale karşı çalışan doktor bulunmaktadır. Otele evcil hayvan kabulü olmaktadır. Çamaşır ve ütü servisi, resepsiyonda emanet kasası, açık otopark gibi servislerde otelde sunuluyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Özak Hotel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?