Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Olcay Otel sarımsaklı otel olcay kafeteryasarımsaklı hotel olcay resepsiyon hizmetiotel olcay bekleme salonu lobiolcay hotel üç kişilik odahotel olcay iki kişilik oda

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

60 Yatak

Olcay Otel

Balıkesir, Edremit, Sarımsaklı, Ayvalık gibi beldelere yakın bir yerde tatilini geçirmek isteyenler için gösterişten uzak nezih bir mekan olan Olcay Otel, havaların ısınmasıyla beraber çalışmalarına hız kazandırıyor. 0-6 yaş aralığında bulunan çocukları ücretsiz, 7-12 yaş aralığındaki çocukları %50’lik bir indirimle ağırlayan otelde Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinden misafirler konuk edilmektedir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelNil Hotel Sarımsaklı
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Ödeme Kolaylığı

Online rezervasyon yapabileceğiniz ve ücreti otele giriş yaptığınız esnada tahsil edeceğiniz Olcay Otel, hem nakit hem de kredi kartı ile ödeme imkanı sunmaktadır. Kredi kartınızın bağlı olduğu bankaya göre taksitlendirme imkanı tanıyan Olcay Otel kalabalık gruplar için bire birdir.

Odalarının Özellikleri

Odalarda sigara içmek kesinlikle yasaktır, bunun için tavanlarda özel sensörler bulunur. Otel içinde de kötü koku yayılmasının önüne geçmek adına özel alanlar oluşturulmuştur, bu alanlara çocuklar alınmayarak kötü kokudan rahatsız olmalarının önüne geçilir.

Her odada emanet kasa, jeneratör, televizyon bulunur; bu hizmetlerden faydalanmak ücretsizdir.

Otele aracı ile gelen müşteriler için ücretsiz otopark alanı tahsil edilir, otel çevresinde araç kiralama hizmetleri veren kuruluşlar yaygındır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Olcay Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?