Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Megaş Hotel sarımsaklı hotel megaş yüzme havuzuOtel megaş resepsiyon hizmetimegaş sarımsaklı hotel plajıMegaş hotel çift yatak odasıHotel megaş kafeterya yemekhaneayvalık megaş otel oturma odası

Puanlama

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

125 Yatak

Megaş Hotel

Kaz Dağı, Cunda, Güre ve Sarımsaklı’ya yakın bir yerde bulunan Megaş Otel bulunduğu yerin sıcak hava koşullarından ötürü yerli halkın ve yabancı turistlerin uğrak mekanlarından bir tanesidir. İmkanları ve yapısı itibariyle uzun soluklu tatildense günübirlik geziler için uğranması ideal, ücreti hesaplı yerlerdendir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelKalif Hotel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Ulaşım Kolaylığı

Ayvalık yat limanına 5 kilometre, Edremit körfez havalimanı 46 kilometre uzaklıkta bulunan Megaş Otel, dünyanın ve Türkiye’nin birçok yerinden hem hava yolu, hem kara yolu hem de deniz yolu vasıtasıyla bulunduğu özel konumdan ötürü misafir çekmektedir. Çevresinde Müze, Hastane ve Otogar bulunan otel Sarımsaklı yakınlarında oldukça işlek bir yerde bulunmaktadır.

Otelin İmkanları

Otelde çocuklar için düşünülmüş özel bir havuz, yetişkinlerin kullanabileceği açık havuz, ücretli bar ve açık büfe yemek seçenekleri bulunmaktadır. Toplamda 50 odası bulunan otelde bazı odalar suittir ve aileler için ayarlanmıştır. Ayvalık otellerine göre biraz daha küçük olan bu otele uzun soluklu tatil yapmak yerine kısa süreli, 1-2 gün, yol üstünden geçerken uğrayabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Megaş Hotel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?