Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Kalif Hotel Hotel Kalif Sarımsaklı RestoranAyvalık Sarımsaklı Kalif Hotel MutfakOtel Kalif Sarımsaklı LobiSarımsaklı Kalif Otel Açık BüfeKalif Hotel Sarımsaklı HavuzHotel Kalif Lüx OdaKalif Otel OdalarKalif Otel Sarımsaklı Oda

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

103 Oda 400 Yatak

Kalif Hotel

Oldukça gösterişli bir dış tasarıma sahip olan Kalif Hotel, özellikle lüks düşkünü olan yerli yabancı turistlerin her sene yaz aylarında uğrak mekanı oluyor. Otelde ailelere, çiftlere ve arkadaş gruplarına özel birçok imkan ve kolaylık tanınıyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAleyna Apart Otel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Oda Hizmetleri

Öncelikle belirtelim ki otelin tam 103 odası var, bu da yaklaşık olarak 400+ misafiri ağırlama hacmi anlamına geliyor. Kafile şeklinde geziye gelen grupların tercihi olan mekan çevre beldelerden olan Edremit,Güre, Cunda, Akçay’dan da ziyaretçi çekiyor.

Deniz ve Plaj

Otelin kendisine ait özel bir plajı bulunuyor ve plajdaki şemsiye, şezlong hizmeti misafirlere ücretsiz olarak sunuluyor. Sarımsaklı, Badavut, Şeytan Sofrası plajlarına birkaç kilo metre uzaklıkta bulunan otelde geniş yüzme faaliyetleri gerçekleştirilebiliyor. Her gün farklı bir yarışma düzenleniyor ve misafirlerin eğlenceye katılımları had safhada tutulmaya çalışılıyor.

Otel Hakkında Detaylı Bilgiler

  • Kalif Hotel’de bebekleri ile gelecek aileler için beşik imkanı yoktur ve otele evcil hayvan kabul edilmez. Araçlarını getirerek tatil sırasında otel çevresindeki müze, tarihi yapı gibi yerleri gezmek isteyen aileler için özel otopark vardır, ücretsizdir.
  • Otelde sigara kokusu olmasın ve bu koku diğer ziyaretçileri rahatsız etmesin diye özel alanlar oluşturulmuştur. Lobide oturma grupları çevresinde televizyonlar bulunur, her kanaldan yayın yapılmaktadır.
  • İş gezisi, toplantı ve benzeri bir durumdan ötürü otelde konaklayacaksanız emanet kasa, ütü hizmeti de ücretsiz olarak odanıza getirilebilir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Kalif Hotel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?