Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Hotel Sarayevo Otel Sarayevo ResepsiyonOtel Sarımsaklı Srayevo Halı DöşemeSarımsaklı Otel Sarayevo Dış ManzaraSarayevo Sarımsaklı Otel ManzaraSarımsaklı Hotel Sarayevo OdaSarayevo Otel CafeSarımsaklı Sarayevo Hotel RestoranAyvalık Sarımsaklı Sarayevo Otel PlajSarayevo Hotel Özel Plaj

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

50 Oda 128 Yatak

Hotel Sarayevo

Ziyaretçilerine 50 oda ve 128 yatak ile hizmet veren Hotel Sarayevo, bulunduğu konum açısından oldukça tercih edilen bir oteldir. Otel Sarayevo kusursuz bir hizmet ile müşterilerine yaklaşmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu özel plajı ile konaklayanlara rahat bir tatil imkanı sunmaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelPrens Yıldız Hotel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Hotel Sarayevo Oda Özellikleri

Otel Sarayevo’da iki, üç, dört ve beş kişilik olmak üzere 4 çeşit oda bulunmaktadır. Odalarda faydalanabileceğiniz oldukça modern klima, televizyon, kablosuz internet imkanları mevcuttur.

Hotel Sarayevo Aktiviteleri

Kendine özel plajında yer alan şezlong ve şemsiyelerden ücretsiz olarak faydalanabilir, Ayvalık’ın berrak suyunda denize girebilir ve tertemiz kumsalında güneşlenebilirsiniz. Ayrıca tekne turları ile ada ve koy ziyaretleri yaparak eşsiz bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Otel Sarayevo’ da Yeme İçme

Otel Sarayevo müşterilerine ücretsiz açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği imkanı sunmaktadır. Zengin mutfağında taze ürünlerle hijyenik ortamlarda hazırlanmış yöresel lezzetler de yer almaktadır.

Hotel Sarayevo Konumu ve Ulaşım

Sarayevo Otel Sarımsaklı merkezde yer almaktadır. Denize sıfır bir konumda bulunan Sarayevo Otel’e ulaşım oldukça kolaydır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Hotel Sarayevo hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?