Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Hotel Marine Otel Marine PlajSarımsaklı Marine Pansiyon LobiHotel Marine Pansiyon RestoranAyvalık Sarımsaklı Marine Otel OdalarSarımsaklı Otel Marine OdaSarımsaklı Hotel Marine Banyo

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

35 Oda

Hotel Marine

Kaz Dağları’na yakın bir yerde tatil sezonunu geçirmek isteyen kişilerin uğrak yeri olan Sarımsaklı ilçesi otel çeşitliliği bakımından oldukça zengindir. Hotel Marine beldenin hatırı sayılır, nezih otellerinden bir tanesidir. Yat limanına, hastaneye ve alışveriş merkezine yakın bir konumda bulunan otel, imkanları bakımından kısıtlıdır. Şehir merkezine 133 km uzaklıkta bulunur ve mesafe uzak olduğu için oteli tercih edecekseniz şehir merkezindeki işlerinizi otele gelmeden evvel halletmeniz tavsiye edilir. Deniz ile arasında yol bulunur, otogara 10 kilometre uzaklıktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelGamze Otel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otelin İmkanları

Hotel Marine’de toplamda 35 adet oda bulunuyor ve odaların hepsinde minibar ve televizyon mevcut. Oda sayısının az oluşundan da anlaşılacağı üzere pek kalabalık bir ortamı yok. Ayrıca emanet kasa, faks gibi hizmetleri de ücretsiz sunan otel iş gezileri sırasında yol üstünde tek gecelik konaklayacak yer arayanlar için ideal. Uzun soluklu tatiller için yerli ve yabancı turistler tarafından pek tercih edilmeyen bu otelde aktivite adına ekstra bir şey yok. Ayvalık otellerinin bir çoğunda olduğu gibi Hotel Marine’ye de evcil hayvan kabul edilmiyor. Çıkış günü odaları sabah kahvaltısının ardından öğlen 12.00’a kadar boşaltmanız gerekiyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Hotel Marine hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?