Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Gizem Apart Otel gizem konaklama yatak odasıapart pansiyon gizem oturma odasıgizem apart otel mutfak

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Apart

Kapasite

8 Oda 47 Yatak

Gizem Apart Otel

Gizem Apart Otel, dünyaca ünlü meşhur Ayvalık Sarımsaklı’da bulunmaktadır. Sahile yakın mesafede bulunan otel, kendisini evinde hissedip aynı zamanda tatil keyfini sürmek isteyen tatilcilere hitap ediyor. Apart daireleri temiz, bakımlı, rahat ve sessiz bir ortamdadır. Deniz ve sahil otele yürüme mesafesinde bulunuyor. Otel sahilde bünyesine özel şemsiyeler bulunduruyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelBerk Chalet Hotel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Sarımsaklı Gizem Apart Otel

Gizem Apart Otel’de toplam 8 adet apart daire olmak üzere 47 kişi kapasitesine sahiptir. 2 Adet 1+1 4 kişilik daire, 2 adet 1+1 5 kişilik daire, 2 adet 2+1 6 kişilik daire, 3+1 8 kişilik ve 9 kişilik olmak üzere 2 adet daire bulunuyor.

Gizem Apart Pansiyon’un tüm odalarında klima, buzdolabı ve her türlü mutfak gereçleri bulunmaktadır. Yataklar konforlu, temiz ve rahattır.

Gizem Apart Pansiyon Ne Yenir Ne İçilir?

Gizem Apart Pansiyon’un dairelerinde mutfaklar bulunmaktadır. Konuklar mutfaklardaki gereçlerle istediği yemekleri yapıp dilediği saatte yiyebilir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Gizem Apart Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?