Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Gamze Otel Ayvalık Sarımsaklı Gamze Otel LobiGamze Otel Pansiyon RestoranGamze Motel PlajSarımsaklı Gamze Otel OdalarSarımsaklı Otel Gamze OdaHotel Gamze ManzaraOtel Gamze Büyük OdaGamze Otel Banyo Lavabo

Puanlama

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

26 Oda 60 Yatak

Gamze Otel

Balıkesir, Edremit, Cunda gibi uğrak tatil beldelerinin civarında, kaliteli bir otelde tatil yapmak isteyen kişiler, şayet uzun soluklu bir plan yaptılarsa uygun fiyatlı, nezih yerlerin arayışına girerler. Gamze Otel Sarımsaklı da bulunduğu yerin sakin tatil mekanlarından bir tanesidir. Gösterişli bir iç ve dış tasarımı yoktur, otelde kalacak kişiler daha çok bölgeyi gezmek, denize girmek amacıyla burada konaklarlar.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelErgin Otel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Yeme- İçme

Yemekler açık büfe şeklinde sunulmuştur ve sabah- akşam olmak üzere günde iki defa ikram edilir. Öğle atıştırmalıkları ücretlidir ve yine otelden temin edilebilir. Gamze Otel Sarımsaklı çevre beldelerden olan Güre, Sarımsaklı, Ayvalık gibi yerlerin yemek kültürünü dünya yemekleri ile harmanlayıp misafirlerinin önüne eşsiz yemekler koyar.

Odalar Hakkında

Otelde toplamda 26 oda var ve misafir ağırlama hacmi 60 kişi kadar. Bu yüzden nezih bir yerde tatil yapmak isteyenlerin uğrak mekanı haline gelmiştir. Odalarda televizyon, klima, saç kurutma makinesi bulunmaktadır ve otel genelinde üç kişilik ve dört kişilik odalar yaygın olarak kullanılır. Bu yönüyle aile oteli olma özelliği ön plana çıkar.

Bu sayfada yer alan bilgiler Gamze Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?