Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Ergin Otel Ayvalık Sarımsaklı Ergin Otel HavuzAyvalık Sarımsaklı Ergin Hotel RestoranErgin Otel Sarımsaklı MutfakSarımsaklı Otel Ergin ResepsiyonSarımsaklı Hotel Ergin Ayvalık OdaSarımsaklı Ergin Otel OdalarErgin Hotel Banyo

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

128 Oda

Ergin Otel

Sarımsaklı, Ayvalık, Balıkesir yakınlarında bulunan yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan Ergin Otel, Ayvalık’ın en büyük otellerinden bir tanesidir. Otelin toplamda 128 odası bulunuyor, 500+ kişiyi ağırlama hacmine sahip. Uzun soluklu tatil planı yapacaksanız geniş aktivite seçenekleri ile Ergin Oteli tercih edebilir, tatil boyunca Kaz Dağları’ndan esintileri hissedebilirsiniz.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelElmas Hotel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otelin Faaliyetleri

Otelde yetişkinler için açık ve çocuklar için açık olmak üzere iki adet havuz bulunuyor. Denize 100 metre uzaklıkta bulunan otelde ücretli olarak su sporları yapılabiliyor. Deniz kenarlarında bulunan şemsiye ve şezlong hizmeti ücretsiz olarak sağlanıyor. Bunun yanında deniz kenarındaki işletmelerden alacağınız malzemeler için ücret ödemeniz gerekiyor.

Ulaşım Faaliyetleri

Ayrıca Sarımsaklı, Cunda, Güre gibi yerleri gezmek isteyen misafirler için araç kiralama hizmeti de sunan Ergin Otel de havalimanına kalkan arabalar da mevcut. Ulaşım ve konaklama yönüyle müşterilerini tatmin eden otel her sene özellikle tatil sezonunun açıldığı yaz aylarında ziyaretçi akınına uğruyor.

Yeme-İçme

Birçok Ayvalık otelinin aksine üç öğün ücretsiz bir şekilde açık büfe kuran, bu anlamda ziyaretçilerini aç bırakmayan otelde her içecek sabah 11.00 ve gece 23.00 arası ücretsiz olarak ikram ediliyor. 7.30’dan 11.00’a kadar kahvaltı büfesinin kurulu olması ziyaretçilerini belli saatlere uymak zorunda bırakmıyor, erken kalkmalarına gerek kalmıyor.
Otel’in geniş bahçesi mevsim şartlarına bakılarak kullanıma açılır ve hava durumu iyiyse yeme- içme faaliyetleri talepler doğrultusunda bahçede de yapılabilir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Ergin Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?