Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Elmas Hotel otel elmas iki kişilik manzaralı odaelmas otel çift kişilik odaelmas hotel giriş lobi

Puanlama

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

20 Oda

Elmas Hotel

Her yıl daha çok gelişen, daha çok ünlenen ve daha çok tercih edilen dünyaca ünlü meşhur Ayvalık Sarımsaklı’da Elmas Hotel ile tatile doyamayacaksınız. Huzurlu ve nezih bir ortamda bulunan Elmas Hotel aynı şekilde profesyonel ve anlayışlı çalışanlarıyla da fark yaratıyor. Elmas Hotel denize ve plaja sıfır konumundadır. Plajda şemsiyeler ve şezlonglar bulmak oldukça kolaydır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelBillurcu Otel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Sarımsaklı Elmas Otel Oda Özellikleri

Elmas Otel, bünyesinde toplam 20 adet oda bulundurmaktadır. Odalar modern olup temiz, rahat ve konforludur. Otelin deniz manzaralı odaları bulunmaktadır. Otelin her odasında ücretsiz internet, klima, balkon, 7/24 sıcak su ve mini bar bulunmaktadır.

Sarımsaklı Elmas Hotel Ne Yenir Ne İçilir?

Elmas Hotel bünyesinde çalıştırdığı kafeteryada ister sabahları deniz manzaralı kahvaltı keyfini çıkarın, ister günbatımı ile denizin eşsiz manzarası karşısında akşam yemeğinin keyfini çıkarın. Otelde hazırlanan tüm yemekler organik bahçe ürünlerinden oluşmaktadır ve temiz bir şekilde, usta ellerden geçip önüne gelmektedir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Elmas Hotel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?