Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Club Ürgenç Hotel Ürgenç Otel Sarımsaklı OdalarHotel Ürgenç Lavabo Otel Ürgenç ResepsiyonOtel-Ürgenç-Havuz-AyvalıkOtel-Club-Ürgenç-SarımsaklıHotel Club Ürgenç Sarımsaklı HavuzÜrgenç-Hotel-Restoran-Ayvalık

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Otel

Kapasite

48 Oda 110 Yatak

Club Ürgenç Hotel

Denize oldukça yakın mesafede bulunan Club Ürgenç Hotel güler yüzlü hizmet ile Sarımsaklı’da tercih edilmesi gereken konaklama merkezlerinden bir tanesidir. 48 oda ve 110 yatak kapasitesi bulunan otelde yetişkinler ve çocuklar için ayrı yüzme havuzu mevcuttur.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelHotel Amphora
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Club Ürgenç Hotel Oda Özellikleri

Club Ürgenç Otel 44’ü standart 4’ü ise suit olmak üzere 48 oda kapasitesine sahiptir. Odalarda TV, balkon, telefon ve kablosuz internet mevcuttur.

Sarımsaklı Ürgenç Otel Aktiviteleri

Club Ürgenç Hotel ziyaretçileri özel plajda denize girme imkanına sahiptirler. Ayrıca yetişkinler ve çocuklar için olan ayrı havuzlardan faydalanabilirler. Clup Ürgenç Hotel’de dalış okulu gibi aktivitelerde bulunup gün boyu keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Club Ürgenç Otel’de Yeme İçme

Club Ürgenç Otel ‘de oldukça nezih bir mutfak ortamı bulunmaktadır. Konaklayanlar her gün ücretsiz sabah kahvaltısı ve akşam yemeği imkanından faydalanabilirler.

Ayvalık Sarımsaklı Ürgenç Otel Konumu ve Ulaşım

Ayvalık-Sarımsaklı mevkiinde bulunan Club Ürgenç Hotel’e ulaşım oldukça kolaydır. Şehir merkezine 8 km, otogara 1 km, havaalanına ise 130 km mesafede bulunmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Club Ürgenç Hotel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?