Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Billurcu Otel Ayvalık Sarımsaklı Billurcu Otel PlajAyvalık Sarımsaklı Billurcu Hotel LobiBillurcu Otel MutfakSarımsaklı Hotel Billurcu Ayvalık HavuzSarımsaklı Otel Billurcu Çocuk HavuzuOtel Billurcu OdaHotel Billurcu OdalarBillurcu Hotel Banyo

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

90 Oda

Billurcu Otel

Sarımsaklı’nın ünlü tatil yerlerinden bir tanesi olan Billurcu Otel hem iç tasarımı hem de dış tasarımı ile ziyaretçileri için konforlu bir tatilin kapısını aralıyor. Otel 30 sene evvel hizmete açılmıştır, “Superior” isimli özel odalar ise 2015 senesinde tasarlanıp müşterilere sunulmuştur. Bu yüzden yapılanması ve eşyaları son derece sağlamdır, temiz kullanılmıştır. Otelde çocuklar için özel su kaydırakları, geniş havuz ve geniş güvenlik imkanı bulunmaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAyvalık Beach Otel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Yeme- İçme Hizmetleri

Otelde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti açık büfe şeklinde ikram ediliyor. Öğle yemekleri fiyatlara dahil olmadığı için ekstra ücret ödeme durumunda kalıyorsunuz. Genellikle Akdeniz mutfağına özgü yemek çıkarımının yapıldığı Billurcu Otel, hava sıcaklarında içinizi serinletecek esintiler ikram etmeyi ihmal etmiyor.

Aktivite İmkanları/ Çeşitliliği

Otel konumu itibariyle birçok aktivitenin yapılması için oldukça uygundur. Tekne turları, dalış etkinlikleri, Müze gezileri bunlardan yalnızca birkaçıdır. Tekne turlarında Cunda, Midilli, Ayvalık’ın diğer adalarını tanıtıcı bilgilendirmeler yapılır, bölge hakkında detaylı bilgiye ulaşmanız sağlanır. Yerli halk tarafından da ilgi gören otel yılın her mevsiminde tatilcilerin gözde mekanıdır. Çevresindeki otellere göre oldukça geniş bir bahçesi ve ferah odaları vardır.

Rezervasyon ve Ödeme

Online rezervasyon yapabileceğiniz Billurcu Otelde ödemeyi rezervasyon sırasında vermenize gerek yok. Yalnızca yerinizi ayırtıp, ödemenizi otele girişinizi yaptırırken tahsil edeceğiniz Billurcu Otel, tatilcilerini belli kurallara uymak zorunda bırakmıyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Billurcu Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?