Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Berk Chalet Hotel Ayvalık Sarımsaklı Berk Hotel BahçeSarımsaklı Berk Otel HavuzBerk Chalet Hotel BarOtel Berk Ayvalık Sarımsaklı SaunaHotel Berk Chalet MutfakBerk Hotel Chalet OdaBerk Hotel OdalarBerk Otel Chalet Banyo

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

240 Oda

Berk Chalet Hotel

Sarımsaklı ve Ayvalık’ın en büyük otellerinden bir tanesi olan Berk Chalet Hotel, özellikle yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Resepsiyonunda bu ilginin yoğunluğundan dolayı İngilizce de hizmet veren görevliler bulunmaktadır. Özellikle kafile şeklinde Türkiye’yi gezmeye çıkan grupların tercihi olan Berk Chalet Hotel, grup indirimleri ile normal hizmet fiyatının oldukça altına düşen bir fiyat politikası izlemektedir.

/p>
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAlder Otel Ayvalık
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Odalar Hakkında

Otelde standart, aile ve Chalet olmak üzere üç tip oda bulunur. Standart odası dahi oldukça lüks olan otelde Chalet odalar ekstra özen gösterilmiş, her hizmetin içinde mevcut olduğu özelliktedirler. Otel yaklaşık olarak 20.000 metre karelik bir alana kurulmuştur ve içerisinde 240 adet oda vardır. Bu da tek bir gece yaklaşık olarak 1.000 kişiyi ağırlama kapasitesi sunar.

Otel Hizmetleri

Otelde fitness hizmetinden tutun da buhar odası, aqua park, masa tenisi salonları, saunaya kadar detaylı bir şekilde hazırlanmış geniş aktivite yelpazesi vardır. Hizmetlerden bazıları ücretli ancak çoğu ücretsiz bir şekilde müşterilere sunulur. Eğlence ve oyun odaları ile serin yaz akşamlarınızı verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Deniz ve Havuz

Otel en yakın plaja 150 metre uzaklıktadır ancak zaten otelin geniş havuz imkanları ve çeşitlerinden dolayı kendinizi en kaliteli plajlardan daha rahat edeceğiniz bir yerde hissedeceksiniz. Deniz sporları yaptırmayı ihmal etmeyen otel bunun için profesyonel koçlarla çalışmaktadır. Havuz derin olduğu için bebek ve çocuklar için hazırlanmış derinli az, su kaydırağı bulunan ekstra bir havuz daha vardır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Berk Chalet Hotel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?