Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Ayvalık Beach Otel Ayvalık Beach Hotel HavuzOtel Ayvalık Beach Özel PlajBeach Hotel Ayvalık MutfakBeach Otel Ayvalık ManzaraAyvalık Beach Hotel Sarımsaklı OdaAyvalık Beach Otel Sarımsaklı OdalarHotel Ayvalık Beach Banyo

Puanlama

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

76 Oda

Ayvalık Beach Otel

Ayvalık, Güre, Edremit, Balıkesir ve Sarımsaklı beldelerine yakın bir mevkide bulunan Ayvalık Beach Otel, yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanı olan Ayvalık’ta sahilde bulunuyor. Denize sıfır oluşuyla yüzlerce tatilcinin dikkatini çekiyor, toplamda 12.000 metre karelik bir alana yayılmış arazisiyle birçok aktiviteyi yapmak için imkan sağlıyor. Toplamda 76 odası bulunan Ayvalık Beach Hotel, Kaz Dağı meraklıları için ideal bir konumda bulunuyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelGizem Apart Otel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz
kemal acari ()
20:14, 02 Temmuz 2017

2 yetişkin 2çocuk 10 ile 12 yaşlarında 30.08 2017 ile 04.09.2017 tarihleri arasında fiat bildirirmisiniz


Derya Aktas ()
19:22, 07 Mayıs 2018

Fiyat bilgisi alicaktim 27.8.2018- 6.9.2018 2 büyük 3 cocuk 12,7,ve 1 yasında

Otelin Hizmetleri

Özellikle yabancı turistlerin işlerini kolay halletmeleri açısından Döviz bozdurma işlemini yapan bürosu, tatilcilere ek aktiviteler sunmak amacıyla yapılan basketbol, voleybol, tenis sahaları ile sporun tadını çıkarabileceksiniz. Ayvalık Otelleri arasında en geniş imkanları tatilcileri ile buluşturan Ayvalık Beach, dart, aerobik, trekking gibi bilinmeyen hobiler için de oynama alanları oluşturmuş durumda.

İş Gezileri İçin İdeal

Toplantı salonu hizmeti, misafir ağırlamak için düzenlenmiş geniş salonlar, otopark imkanı, emanet kasa hizmeti ve çok daha fazlası Ayvalık Beach Hotel ile iş gezisi düzenlemek isteyen kişi ve gruplar için ideal bir mekan haline geliyor. Ayrıca büyük bir barı olan ve araç kiralama hizmeti sunan otele kişisel aracınızı getirmek zorunda kalmıyorsunuz.

Ekstralar

  • Otelde bulunan 76 odanın bazılarında balkon bulunuyor, oda seçimi sırasında balkonlu odayı biraz daha fazla bir ücret ödeyerek tutabiliyorsunuz.
  • Otele birden fazla kişi ile gelen kişiler suit oda tutmuşsa ve odada kalacak kişilerden birisi ya da birden kaçı hizmeti almaktan vazgeçecekse ücret iadesi yapılmaz.
  • Otele giriş saat 14.00 itibariyle başlar, otelden ayrılacaklar ise en geç 12.00’da odayı terk etmek durumundadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Ayvalık Beach Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?