Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Aytaş Hotel sarımsaklı aytaş otel odası klimalıotel aytaş banyo klozethotel aytaş lobi bekleme salonuHotel aytaş akşam yemeği açık havaayvalık sarımsaklı aytaş hotel plajı şezlong şemsiyeAyvalık aytaş otel restoran yemek salonuaytaş hotel yatak odası manzaralıaytaş hotel geniş çimenlik arazi masalar

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

47 Oda 145 Yatak

Aytaş Hotel

Ayvalık Sarımsaklı’nın en güzel bölgelerinden birinde konumlanan Aytaş Otel, hem doğanın izlerini taşıyan hem de denizin dibinde olması tatil severlerin tercih etmesini çok kolaylaştırıyor. Geniş mi geniş çimenlik arazide, gölgelik alanlarda denizin esintisi ve palmiye ağaçlarının hışırtısı ile huzur dolu bir an yaşamaya hazır olun.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelEmreli Suit Hotel
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Sarımsaklı Aytaş Otel Oda Özellikeri

Aytaş Otel’in odaları, diğer otellere göre farklılık gösteriyor. Otel’in odaları belli bir araziye yayılmış şekilde, merdivensiz olarak tasarlanmıştır. Odalar 40 metrekare genişliğindedir. Her oda televizyon, split klima, balkon ve mini bar içeriyor. Aytaş Otel 43 standart oda, 4 suit oda olmaz üzere toplam 145 kişi kapasiteli bir oteldir.

Sarımsaklı Aytaş Hotel Ne Yenir Ne İçilir?

Aytaş Hotel’in iki çeşit konaklama şekli bulunuyor. Bunlar yarım pansiyon ve oda-kahvaltı şeklidir. Hotel’in A la carte restoranı bulunmakla birlikte birde fastfood büfesi de bulunuyor. İçecekler ise ekstra olarak ücretlendiriliyor.

Hotel Aytaş Konumu ve Ulaşım

Ayvalık Sarımsakl’ının muhteşem ince ve yumuşak kumlarına sahiplik eden plajında konumlanan otel, çimlendirilmiş zeminde hizmet vermektedir.
Aytaş Hotel, İzmir Adnan Menderes Havaalanına 180 kilometre, Edremit Havaalanına 40 kilometre, Cunda Adası’na 15 kilometre ve Ayvalık Merkeze 6 kilometre mesafede Sarımsaklı sahilinde bulunuyor.

Aytaş Otel Hizmetleri

Hızlı *check-in ve check-out” servisi, uyandırma servisi, Aytaş Otel’in bulunduğu tüm alanlarda ücretsiz Wifi hizmeti, döviz işlemleri, çocuk oyun parkı, plaj voleybol alanı, bagaj hizmeti, otopark hizmeti, kasa, yıkama, ütüleme ve kuruma hizmeti, kargo, araç kiralama gibi birçok hizmeti bünyesinde bulunduruyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Aytaş Hotel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?