Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Ahmeda Apart Otel sarımsaklı otel ahmeda apart oturma odasısarımsaklı ahmeda apart kafeterya bahçepansiyon ahmeda banyo lavaboahmeda pansiyon iki kişilik yatak odasıahmeda otel bahçe avluahmeda konaklama geniş oturma odası

Bölge

Sarımsaklı

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Apart

Kapasite

14 Oda 56 Yatak

Ahmeda Apart Otel

Ayvalık Sarımsaklı’nın tam merkezinde bulunan Ahmeda Apart Otel, bir aile işletmesidir. Apart odalara sahip otelde yatak odası ve oturma odası mevcuttur. Aile işletmesi olma sebebiyle ev konforu ve samimiyetini bulabileceğiniz otellerden biridir. Sarımsaklı’da ki eğlence mekanlarına, çarşıya, denize ve plaja yakın mesafede bulunuyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Efsanem Hotel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Ahmeda Apart Otel Oda Özellikleri

Ahmeda Apart Otel’in odalarının her biri 2+1’dir. Odaların hepsinde balkon, sınırsız internet, 24 saat sıcak su, banyo, tuvalet, buzdolabı, set üstü ocak bulunmaktadır. Odalar oldukça geniş ve refahtır. Mütevazi mobilya setleri de bulunuyor.

Ahmeda Pansiyon Ulaşım ve Konum

Ahmeda Pansiyon, Ayvalık Sarımsaklı’nın merkezinde bulunmaktadır. Merkezi konumu nedeniyle otel çevredeki önemli yerlere yakında bulunuyor. Sarımsaklı Plajı’na 100 metre mesafede, alışveriş merkezine 100 metre, Ayvalık Merkeze 8 kilometre ve Edremit Havaalanına 55 kilometre mesafede bulunmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Ahmeda Apart Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?